Party In The USA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Party In The USA

on the first page of our story the future seemed so bright then this thing turned out so evil i don’t know why i’m still surprised even angels have their wicked schemes and you take that to new extremes but you’ll always be my hero
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pasha Anatolij Kovalev

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mark Leroy
Admin
Mark Leroy


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jul. 02.

Pasha Anatolij Kovalev Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pasha Anatolij Kovalev   Pasha Anatolij Kovalev EmptySzomb. Okt. 08, 2011 11:04 pm

Bocsánat a késésért!
Természetesen
elfogadva
Vissza az elejére Go down
Pasha Anatolij Kovalev

Pasha Anatolij Kovalev


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 32

Pasha Anatolij Kovalev Empty
TémanyitásTárgy: Pasha Anatolij Kovalev   Pasha Anatolij Kovalev EmptyCsüt. Szept. 22, 2011 10:31 am

Pasha Anatolij Kovalev 29518a
WHO AM I?!
Név: Pasha Anatolij Kovalev
Születés: Moszkva, 1991.06.20
Család:
-Anya: Galina Kovalev (45)
-Apa: Anatolij Kovalev (47)
-Testvér: Lauren Kovalev (22)
-Egyéb rokon


MY HISTORY
Pasha vagyok. 20 éves, orosz származású versenytáncos. Moszkvában születtem egy színházi rendező és egy balett-táncos első fiaként. Anyám már kiöregedett a szakmából, most koreográfusként dolgozik. Egy nővérem van, Lauren, aki szintén világbajnok táncos, és gyönyörű.
Minden táncban otthon voltam, a társastáncon át egészen a show-táncig. Persze most is otthon vagyok, szó se róla.
Az iskolában nagyon népszerű voltam, legyen az gimi, vagy általános, bár a vége felé sokat kimaradtam, mert első a karrierem. A tanulást nem tartom fontosnak. Kisebbként igazi lázadó voltam,, gyakran bandáztam az utcán a többi utcakölyökkel.
Meguntam Moszkvát, és egész Oroszországot. Sorra nyerem a versenyeket, de elegem lett. Egy kicsit elindultam világot látni, és felejteni. Így kötöttem ki itt. Magával ragadnak a gyönyörű lányok, nem vetem meg őket Wink Egyetlen lányba voltam szerelmes, Lacey-nek hívták, de vége lett, az titok, hogy miért, majd valakinek részegen úgyis elmondom. Ezért ki vannak zárva az érzelmek a velem való kapcsolatban, nem mindenki érti ezt meg, de általában igyekszem úgy válogatni, hogy felfogják. Véleményem szerint annyira nincs buta csaj, hogy ne fogja fel a ˝csak ARRA kellesz˝ jelentőségét.Wink És igen. Felejteni is jöttem. Laceyt is felejteni akarom, bár tulajdonképpen már nem is érdekel.
Szóval kicsit visszavonultam. De még mindig nem szakadtam el a szakmától, bármikor visszatérhetek. ÉS ne felejtsük el táncos lábaimat, ami a táncparkettek ördögévé tesz, és bármelyik kislányt ágyba csábítom Wink

I AM THE ONE
Magas vagyok, barna a hajam és a szemem. Tökéletes testem van a táncnak köszönhetően, a lányok mindig is odavoltak értem, és én is értük. Imádom a női nemet. És persze főleg a szexet. Nem ragaszkodom az egyéjszakás kalandokhoz, ha jó volt, lehet belőle rendszer is. Smile
Elég beképzelt vagyok, de azért, mert megdolgoztam a sikerért, nekem nem jelentett előnyt hogy híresek a szüleim, sőt, csak nagyobb volt az elvárás felém. Kicsit bunkó vagyok ezért, de ha megérint valami, el tudok lágyulni. Amúgy meg elég mocskos a szám. De ezt általában szeretni szokták.
Fiúkkal kapcsolatban: általában jól kijövünk, de ha belémkötnek, nem félek használni az öklöm, odavágok, ha kell. Sokan összetévesztették már a Táncos szót a Homokossal. Hát én nem az vagyok. Nagyon nem. De erre már cska akkor jöttek rá, mikor összeakaszkodtak velem.
PLAY BY

Akinek a képét használod
Pasha Kovalev
Vissza az elejére Go down
 
Pasha Anatolij Kovalev
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Party In The USA :: Jelentkezés!-
Ugrás: