Party In The USA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Party In The USA

on the first page of our story the future seemed so bright then this thing turned out so evil i don’t know why i’m still surprised even angels have their wicked schemes and you take that to new extremes but you’ll always be my hero
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 AllStar Szörfösbolt

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Pasha Anatolij Kovalev

Pasha Anatolij Kovalev


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 32

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzer. Nov. 23, 2011 2:55 pm

örömmel hallottam, hogy mindenben benne van, már követelte a többit is... Természetesen semmit nem tagadok meg egy hölgytől, de hát akkoris, ha most visszafogjuk magunkat, akkor estére csak még jobban fetüzeljük magunkat, fő az izgalom!
- Nocsak - mosolyogtam rá, miközben lassan egyre intimebb helyeken simogattam. Vékony, erős karjai a vállam köré fonódtak, érzem, ahogy nekem nyomódik a keble, és követelőzik hogy egyre több érintést kapjon. átöleltem a derekát, és simogató mozduatokkal becsúsztam a shortja alá, végisimogattam a bugyija vonalát. Erősen nyomta magát a kezemhez, de én a fülébe suttogtam
- Nyugalom, cicám, tartogasd az összes energiát estére. - ajánlottam neki- Teljes lánggal akarlak látni égni, nem takarékon! - kacsintottam rá, és még egy forró csókot leheltem az ajkára.
Ahogy egyre inkább méregettem, egyre jobban tetszett a csaj, állandó hancúr-partnernek is el tudnám képzelni.
Elnéztem a végtelen tenger felé, és eljátszottam a gondolattal, hogy beúszunk messzire, ahol senki sem lát, és ott magamévá teszem.
De a fenébe is, Pasha, higgadj már le. LEsz még időd, ó, de még mennyi.
- És hova szeretnél menni este? - kérdeztem előzékenyen. - Kitomboljuk magunkat előtte. És szeretnélek látni, ahogy rázod - kacsintottam rá.
Visszamosolygott, értette ő mire gondolok, ó de még mennyire. Ahogy elnéztem karcsú, formás testét, biztos voltam benne, hogy egy csomó olyan táncban otthon van, amire nem merek gondolni se. Elnéztem volna, ahogy egy rúdon táncol.. De hát ez megint az én mocskos fantáziám.
Vissza az elejére Go down
Katherine Smith

Katherine Smith


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Sep. 22.

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzer. Nov. 23, 2011 3:42 am

Nagy önmegtartóztatás kellett ahhoz, hogy ne támadjam le Pashat... Nagyon izgató volt, ahogyan a kezemre lehet finom csókokat... Én már nem bírom...
Eközben nagyon lassan már a nagy is elbújóban volt. Már várom az estét.
-Ezt öröm hallani. De csak buliról lenne szó?
Ajkamba harapva provokáltam a fiút, miközben a karomon futatta végig az ujját. Mosollyal fojtottam vissza a kéjes nyögéseket, de egy halk sóhaj véletlenül elhagyta a számat. Nagyon jól csinálta. El sem tudom képzelni, hogy milyen az ágyban...
Már itt magamra húztam volna, most, azonnal, de lenne pár néző, az meg nem olyan jó. Remélem, majd meglesz annak is a helye.
És újra beleszívtam a cigibe. Így is tudtam magamat nyugtatni. Már fűtött a vágy.
-Szeretem, ha az előleg után azonnal jön a java...
Csak hagytam, hogy nekinyomjon a falnak, és megcsókoljon. Persze hevesen viszonoztam azt, még hogy hevesen! Enyhe kifejezés. A nyakába fontam a karjaimat, de erről hamar lemondtam, és párszor végigsimítottam Pasha arcán.
-Folytassuk valahol máshol...
Suttogtam kéjes hangon, se nem mozdultam. Felőlem itt is lehet, engem igazából semmi sem zavarhat meg...
Vissza az elejére Go down
Pasha Anatolij Kovalev

Pasha Anatolij Kovalev


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 32

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptyKedd Nov. 22, 2011 1:32 pm

Hohó, ez eléggé úgy hangzik, mint felhívás keringőre!
Nem kapkodtam a válasszal. A kezéért nyúltam, és forró, lágy csókot leheltem rá. Először csak a kézfejére, aztán a csuklója belső oldalára,ami nagyon izgató a lányoknak, láttam, hogy felsóhajt.
- De van - mondtam mélyen - Téged kell elkísérjelek bulizni.
Ujjamat lassan végigfuttattam a karján, aztán újra le az oldalán, mintegy véletlenszerűen hozzáérve keble ruganyos, puha ívéhez.
Látszott rajta, hogy bevállalós, és beleremegtem a gondolatra is,hogy nem egészen pár óra, és az enyém lesz.
De amúgy nm tűnik szívbajosnak, szerintem itt a parton se lenne kifogása ellene. Minek várni estig,kérdeztem magamtól mohón,és már már nekirugaszkodtam,hogy leteperjem, olyan kihívóan mosolygott.
De nem, hol lenne akkor az estének az íze?
Nem mintha hamar jól lakna ez a csaj,látszik hogy nagy étvágyú.
Némán szívtuk a cigit, és méregettük egymást. Nagoyn elegánsan tudta szívni, látszott rajta, hogy céltudatos és határozott.
Vívódtam magamban.LEgszívesebben nyúltam volna érte, de vágytam az estének a zamatát is.
- EGy kis előleg? - választ nem vártam, durván a falhoz teremtettem, mégis vigyáztam, hogy a vakolat el ne sértse puha bőrét. Vadul a szájára borultam, és gyorsan, hevesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Katherine Smith

Katherine Smith


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Sep. 22.

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzomb. Nov. 19, 2011 11:57 pm

*Megpróbáltam a lehető legszexibb viselkedésemet mutatni a fiúnak. Nem akarom egyedül tölteni az idő hátralevő részét... Jól esne egy kis "gondoskodás" ma este... *
-Tökéletes...
Súgtam az ajkamba harapva egy kis ideig, majd amikor felém nyújtotta, lassan a fogaim közé csippentettem. Majd amikor tüzet is kaptam, lassú, s kecses mozgásokkal füstöltem. Közben végig a fiú szemébe néztem, csak esetleg párszor végigfuttattam rajta szemeimet.
-Katherine Smith... -Válaszoltam halk, és fátyolos hanggal, majd egy lépést tettem a fiú irányába. - Hm... Én meg a találkozásunknak örülök... nagyon...
Az utolsó szót elnyújtva, rekedtesen mondtam, majd vékony kezemet nyújtottam feléje, egy kézrázás reményében. Közben még egy lépéssel szűkítettem a távolságot, szinte éreztem bőrének kellemes illatát. Nem bírok már várni. Türelmetlen vagyok.
-Mond csak, ugye nincs valami programod estére?
Kérdeztem bársonyos, meggyőző hangon.
Vissza az elejére Go down
Pasha Anatolij Kovalev

Pasha Anatolij Kovalev


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 32

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptyKedd Okt. 25, 2011 4:20 am

Utánamjött! lélegzetét ott éreztem a nyakamon, és beleremegtem. Ó, a fenébe is, hogyne kínálnálak meg!
- Marlboro? - nyújtottam felé, miközben elegánsan biccentettem a fejemmel. Néha kijön a ˝russian ballroom-dancer˝ a magánéletben is, és imádják. Pedig nem is tudatosan csinálom...
Meggyújtottam neki, őá pedig erotikusan ajkai közé fogta a cigarettát, és füstölni kezdett. Iszonyat szexin nézett ki, bár igyekeztem nem mutatni, mennyire odavagyok, rideg véremmel ez nem volt nehéz.
- Kit tisztelhetek a szép hölgyben? - kérdeztem poénkodva. - az én nevem Pasha Anatolij Kovalev, és örülök, hogy ilyen szép lányok társaságában cigarettázhatok.
Ez csak elsőre gáz ám, megfelő hangsúllyal kikeverve igazán jól hangzik. Főleg, ha lesütött szemmel mondod, igazán jól hangzik.Very Happy
A lány csak nézett a szemembe ragyogó tekintetével, szívta a cigit, és mosolygott. Őrjítő volt.
Vissza az elejére Go down
Katherine Smith

Katherine Smith


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Sep. 22.

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzomb. Okt. 22, 2011 7:18 am

Várakozás... Nem nekem találták ki. Olykor-olykor szörnyen türelmetlen vagyok, kibírhatatlan. Na, most pont ilyen a kedvem. Unottan támasztottam a pultot, de még is hogy lehet ennyi ideig fecsegni… Egy darab deszkáról?!
Majd az undor kiült az arcomra, ahogy azt figyeltem, hogy egyik barátnőm egy sráccal fecseg, jobban mondva a srác bókol, a lány meg vihog. Tragédia… Ekkora sületlenséget?! Tönkreteszi a nők büszkeségét…
-Mehetn…
A szó elállt bennem, akikor nem messze mellettem megpillantottam a srácot. A döbbenet hallgattatott el. Hogy nem vehettem eddig észre? Mindig is bírtam a magas, barna srácokat, némi izommal. Nos, Ő pont ilyen volt. Sokat kondizik? Na és az ész?
Az előző kérdésemre nem kaptam magamtól választ, viszont az utóbbiról értelmesen csillogó szeme árulkodott.
Az ajkamba haraptam, amikor rám pillantott. Közelebb araszoltam, de ekkor kiment. Habozás nélkül utána eredtem, közben intettem a többieknek. Lassú léptekkel eredtem a nyomába. Mire kiértem, már rég rágyújtott. Alig hallható léptekkel osontam a háta mögé.
-Megkínálnál egy szállal?
Suttogtam halk, édesen búgó hangon, majd mellé sétáltam. Magabiztos mosollyal néztem rá. Egészen közel húzódtam testéhez, már-már annyira, hogy kezünk összeért.
Vissza az elejére Go down
Pasha Anatolij Kovalev

Pasha Anatolij Kovalev


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 32

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzomb. Okt. 22, 2011 12:13 am

Nemtudtam választani közülük. Egyormá voltak, tipikus kis gidák. Sokatmondó pillantást váltottam Neillel, az ő esete a fekete haj-kék szem volt, az egyik lány épp így nézett ki, flötzölni is kezdett vele, a lány meg hülyén vihogott. Most ez taszított, némi agyra vágytam a csajban.Very Happy
Ám akkor belibbent még egy cicus, minishortban, és bikinifelsőben, elállt a lélegzetem, kb a legjobb csaj a parton, hogyhogy eddig nem láttam? Ez a csaj gyönyörű. Gyönyörű hosszú, kusza förtjei lágxyan verdesték a háta közepét, kedvem lett volna belemarkolni, beletemetni az arcomat. A teste buja, karcsú vonalai abszolút beindították a fantáziáim, telt keble,csípőjének alakja igazán gyönyörű volt. Nekem kell ez a csaj,itt helyben magamévá tudnám tenni... De ebben a csajban pont az volt a pláne,hogy a tekintetében értelem csillogott, és ez tetszett a legjobban. Folyt rá a nyálam, de marha tehetségesen tudok közönybe burkolózni, csak Neilt nem tudom átverni.
Unatkozva ácsorgott, karba font kézzel.
Megvártam, míg rámnéz, láttam, ő is észrevett. Rámosolyogtam azzal a mosolyommal, amit a lányok szeretnek. alig észrevehetően böktem a fejemmel a kijárat felé.
- Elszívok egyet - mondtam Neilnek, és kimentem. Táncos vayok, nem dohányzom, de azért néha lecsúszik egy-egy, pláne ha izgatott vagyok
Vissza az elejére Go down
Katherine Smith

Katherine Smith


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Sep. 22.

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzer. Okt. 19, 2011 4:30 am

Sietősen szedem a lábaimat a puha homokban. Néha meg-megbotlok, papucsban azért eléggé nehéz enne futni. A barátnőim a szörfös boltba tartanak, utánuk rohanok. Megint lehagytak... Ha utol érem őket egyszer, akkor megkapják a magukét....
És az ajtóban értem a nyomukba. Szerencsére az orromra zárták az ajtót.... Dühösen löktem be, majd durrogva mentem oda hozzájuk.
-Kösz szépen csajok.... Megint jól elhagytatok...
Puffogtam összefont kezekkel, majd unottan sétáltam oda a pénztárhoz. Nem szeretek várakozni. Inkább a srácokat szemléltem meg. Helyesek. Talán kikezdek valamelyikkel... Már rég nem volt részem jóban...
Rájuk villantottam egy sexi nézést, majd közelebb araszoltam. Egy rövidnadrág és egy bikini felső volt rajtam, nem sokat takart egyik sem. De semmi gond, hisz nincs mit szégyelnem!
A lányok mint mindig, fél órán át beszélgettek egy-egy szörfdeszkáról, elmondták egymásnak a véleményüket a boltról, satöbbi, satöbbi... Már elegem van belőlük.... De most kivételesen türelmes leszek.


A hozzászólást Katherine Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 22, 2011 6:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Pasha Anatolij Kovalev

Pasha Anatolij Kovalev


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 32

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:31 pm

Ez a mai is egy tökéletes délután. Egész nap a strandon voltam, Hawaii mintás strandgatyámban, és napoztam, úsztam, szörföztem, röplabdáztam, és persze csajoztam vég nélkül.
Kicsit meguntam ezeket délutánra, és elmentem a haveromhoz, Neilhez a szörfösboltba. Szegény ott melózott, hogy valami zséje legyen, az apjáé volt a bolt.
De hamarosan záróra, és ő is elszabadul, itt az ideje, hogy megtervezzük, hova megyünk esete bedobni magunkat. Neil volt a kedvenc vetélytársam, ő tudott csak győzni felettem, pedig ő kortárstáncos volt.Very Happy mindegy.
- Na hova megyünk este öreg harcos? - kérdeztem, miközben szemügyre vettem egy elég avíttos deszka maradványait. Neil szörfjavítással is foglalkozott. Illetve hát muszáj volt neki. - Kéne valami jó csaj, eléggé nehezen bírom már nélkülük.
- Két napja nem volt senkid mi? - gúnyolódott Neil, de nem vettem a szívemre. Inkább szemügyre vettem a csapat lányt, akik csacsogva beléptek épp az ajtón, szakértő szemekkel mértem végig mindegyiket. Egyszerre. ez a művészetem. Egyszerre nézem őket, de látom őket külön külön, a minőségüket, és magamban osztályzom és elrakom őket.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon
Admin
Conor McLeon


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2011. Jun. 16.

AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt EmptySzomb. Júl. 02, 2011 8:54 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://partyintheusa.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





AllStar Szörfösbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: AllStar Szörfösbolt   AllStar Szörfösbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
AllStar Szörfösbolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Party In The USA :: Part-
Ugrás: