Party In The USA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Party In The USA

on the first page of our story the future seemed so bright then this thing turned out so evil i don’t know why i’m still surprised even angels have their wicked schemes and you take that to new extremes but you’ll always be my hero
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Little Pearl

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Carol Donowan

Carol Donowan


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jul. 09.

Little Pearl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little Pearl    Little Pearl  EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:05 am

Little Pearl  Fmm7euLittle Pearl  Fmm7eu
Conor
A helyiség szokás szerint tömve volt bulizni vágyó fiatalokkal. A fekete falakon kék és piros fények játszottak, az asztalok közül pedig az összes foglalt volt. Az óra 11-et mutatott és kezdett beindulni a ma esti party. Épp a bárpultnál üldögéltem és a koktélomat kevergettem egy szívószállal, amikor a táncparkett felé pillantottam. Igen, én vagyok az a lány, aki általában pontosan a tömeg közepén mozog és szorosan összesimul egy másik testtel. Mindennap egy másik testtel. Most valahogy szívesebben kapargattam a lila körömlakkom, minthogy egy olyan pasi fogdossa a fenekem, aki azt se tudja, hogy hívnak és én sem vagyok tisztába az ő nevével. Csak nem kiégtem? Beszélhet valaki ilyesmiről egyáltalán tizennyolc éves korában? Na jó, dehogyis. Valójában csak azért vagyok morcos, mert várnom kell. Általában én kések el mindenhonnan, én vagyok az utolsó a meghívottak közül, aki belibben a szülinapi buliba vagy egy akármilyen találkozóra. A többiek pedig az érkezésemig várnak, mosolyogva és türelmesen. Most viszont ez a szerepcsere nem annyira tetszett. Tény, hogy én érkeztem túl korán, mert kicsit elvesztettem az időérzékem a tegnapi nap után, de akkor se ér, hogy itt ülök és unatkozom. És ráadásul kegyetlenül lüktet a fejem.
- Helló! Meghívhatlak egy italra?- egy sötétbarna hajú sapkás srác ült le a mellettem lévő székre, és fülig érő szájjal várta a válaszom. Gondoltam legalább neki megkegyelmezek, kicsit jobbnak tűnik, mint a többi szerencsétlen, akit az utóbbi negyedórában lekoptattam.
- Köszi. De tele a poharam. – extra kedves voltam azt hiszem, és tényleg egyfolytában csak kevergetem ezt a narancssárga valamit, de alig hiányzik belőle. A srác szerencsére elköszönt és valami könnyebben megszerezhető lánykára csapott le néhány méterrel arrébb. Komolyan, még ennyi küzdelmet is soknak tart? Mondjuk, ki fektetne bele több energiát a dologba, ha kevesebb erőfeszítésért is megkapja ugyanazt valaki mástól? Holnapra már úgyse fognak emlékezni egymásra. Elképesztő, hogy ilyeneken kattogok. Komolyan kikészít a várakozás.
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon
Admin
Conor McLeon


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2011. Jun. 16.

Little Pearl  Empty
TémanyitásTárgy: Little Pearl    Little Pearl  EmptySzer. Jún. 22, 2011 9:12 pm

Az elit szórakozóhelye.
Vissza az elejére Go down
https://partyintheusa.hungarianforum.net
 
Little Pearl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Party In The USA :: In THE City :: Belváros-
Ugrás: